Reporty na zakázku

Pomoc s tvorbou reportů je nejčastější konzultací, kterou našim klientům poskytujeme. Přináší jim největší přidanou hodnotu. Pomáháme s reportingem ve všech jeho fázích.

Díky našim zkušenostem vám reporty zpracujeme rychle a přesně. Vy ušetříte čas i peníze a získáte tak více prostoru na váš core business.

Zásady zpracování reportů

  • Vždy respektujeme přání klientů ohledně výstupu. Navrhujeme ale i změny nebo úpravy, pokud si myslíme, že existuje lepší řešení než to, se kterým přijde klient.
  • Garantujeme diskrétnost zpracovávaných dat. Je-li to přání zákazníka, můžeme pracovat přímo v jeho uzavřené síti. Také můžeme vytvářet report s pomocí fiktivních nebo anonymizovaných dat tak, aby si jej pak klient mohl naplnit "ostrými" daty sám.
  • Reporty vytváříme tak, aby je klient příště mohl použít sám nebo i zadat jiné firmě. Dodáváme k nim kompletní vysvětlení postupu jak na podrobné úrovni, tak v uživatelsky přívětivé formě.
  • Nabízíme školení, kde se pracovníci klienta naučí podobné reporty upravovat nebo vytvářet sami.
  • Nejsme omezeni Excelem. Samozřejmě zpracováváme data i z jiných systémů (SAP, relační databáze) a jsme také schopni je publikovat v rozličných systémech.

Co jsme třeba dělali v poslední době?

  1. Report, který určuje nákladově optimální velikost dodávky náhradních dílů se zohledněním více parametrů
  2. Report, který vytipovává zaměstnance, kteří neprošli požadovaným školením na základě informací ze SAPu a tréninkových aplikací
  3. Report, který vyhodnocuje provoz prodejny a změny jejích zásob v čase
  4. Tiskový dokument, který prezentuje v graficky přehledné formě přehled chyb v novostavbě
  5. Další jednoduché i složité reporty

Přemýšlíte, jestli s námi na reportingu ve Vaší firmě spolupracovat? Nepřemýšlejte a napište nebo zavolejte nám - my Vám dáme rychle vědět, co pro Vás můžeme udělat a také za jakou cenu.