• Instalace Pohodového Power BI se provádí stažením souboru .pbix na počítač a připojením k databázi softwaru Pohoda. Reporty je pak možné publikovat na mobilní aplikace nebo na webový portál, nastavit uživatelská práva atd.
  • Instalaci si může každá firma zařídit sama. Pokud byste chtěli instalaci od nás, tak nabízíme kompletní nasazení za 6 000 Kč, nebo dílčí pomoc a konzultaci dle hodinové sazby podle ceníku. Instalaci provádíme dálkově, potřebujeme tedy na chvíli zpřístupnit Váš počítač - i s tím Vám ale můžeme pomoci.
  • Pokud by Vám v Pohodovém Power BI chyběly reporty, nebo byste chtěli doplnit statistiky týkající se Vaší výroby, logistiky, lidských zdrojů atd. a nechtěli byste je vytvářet sami, vytvoříme je rádi pro Vás - stačí nás oslovit. Reporty se mohou týkat dat z Pohody, ale i z úplně jiných zdrojů.
  • Co se týká licencí, tak pro základní jednoduché použití stačí mít Power BI Desktop - což je zdarma. Pro publikace na webu, na telefonu, řízení uživatelských práv atd. je třeba buď se registrovat zdarma na Powerbi.com, nebo mít placenou verzi Power BI Pro - ta stojí od 10 USD měsíčně. Tyto peníze nejsou pro nás, platí se za Microsoft za licenci Power BI - my ale můžeme pomoci s pořízením.